Elite Web Design

Londra'nın BiR Numaralı
Web Tasarımcısı
Şimdi Kuzey Kıbrıs'ta

Neden bir web sitesine ihtiyacım var?

image5

Marka bilinirliliği ve güven

Markanız en değerli varlığınızdır.


Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi müşterilerinize, size ve şirketinize güvenmenin yanı sıra markanız için bir vitrin sağlar.

image6

Gerçek dünyada bulunmak için

Bir web siteniz yoksa Google haritada da yeriniz yok anlamına geliyor. Peki potansiyel müşterileriniz sizi nasıl bulacak?


Eğer bir web siteniz varsa; insanlar sadece sizi Google haritalarda bulmaz aynı zaman da fotoğraflarınızı sitenizden görebilir, telefon numaranıza ulaşabilir, hakkınızda yapılmış yorumları ve bunun gibi diğer ayrıntıları da görürler.

image7

Google aramada görülmek için

Bir Facebook sayfanız veya İnstagram sayfanız olsa bile insanlar sizin gibi işletmeleri aradığında bu size yardımcı olmaz.


Örneğin;


Bir moda mağazası iseniz ve insanlar ‘kadın giyim’ adı altında arama yaparlarsa facebook sayfanız bu aramalarda çıkmaz çünkü Google onlara sadece web sitesi olan ve kadın kıyafeti satan mağazaları gösterecektir.image8

Sosyal medya ile bütünleşmek için

Web siteniz sosyal medya hesaplarınızla birlikte çalışacak.


Örneğin;


Eğer web sitenizde ürünlerin fotoğrafları ürünlere ait teklifler, kampanyalar varsa bunlar otomatik olarak facebook, instagram ve youtube hesaplarınıza eklenebilir.


Bunlar için kendi hayatınızdan daha fazla zaman çalmanıza gerek yok, bırakın bunlarla uğraşacağınız zaman ailenize ve sevdiklerinize kalsın.

image9

Herkesin gerisinde kalmamak için

Her gün yeni işletmeler heyecan verici markalarla ve tekliflerle açılıyor.


Kuzey Kıbrıs’ta yeni açılan %80i bu işe başlarken internetin hayatımızdaki yerini düşünerek hali hazırda web sitesi olarak başlıyor fakat Kıbrıs’ta bulunan eskiden açılmış olan mağazalar da ise bu oran %35 e düşüyor.


Eğer teknoloji ile ilerlemiyorsanız, müşterilerinizi ve hatta bu yüzden işinizi kaybetme riskinizi daha da arttırıyor. Çünkü teknolojiyi kullanan bir işletme daha çok kişiye aynı anda ulaşabilir ve onları cezbedecek fiyat ya da kampanyaları aynı dakika içinde gösterebilir.


Broşür değiştirip dağıtmak için harcanan paranız cebinizde kalır, zamanınız da ailenize…


Şimdi web sitesine sahip olma zamanı!!


Yapmanız gereken tek şey; bizim web sitemize girip Whatsapp sohbete tıklamak ve bizimle işiniz için hayallerinizi gerçekleştirmek hakkında konuşmak..

image10

Çalışma Arkadaşlarımız

image11
image12
image13
image14
image15
image16