Elite Web Design

Londra'nın BiR Numaralı
Web Tasarımcısı
Şimdi Kuzey Kıbrıs'ta

Biz Kimiz? Biz Elitiz!

Londra’nın bir numarası şu an sizin için Kuzey Kıbrıs’ta!

image6

  

Genel müdürümüz; İngiltere'nin en iyi web tasarımcılarından biri olarak bilinmektedir.


Genel Müdürü'müz; Londra'da 15 yılını geçirdi ve London Ferrari, Hippodrome Casino ve devasa çevrimiçi moda mağazası olan Net-A-Porter gibi Londra'nın en büyük ve en Prestijli şirketlerinin web sitelerini oluşturdu.


Kıbrıs'ta yaşamaya başladığında yerel işletmeler tarafından kullanılan düşük kalitede ve kullanıcının işini kolaylaştırmayan web sitelerini gördüğünde şaşırdı. Dahası bugüne kadar hala hiç web sitesi olmayanları görünce hüsrana uğradı.


Çünkü buraya geldiğinde yeni hayatı için gerek duyduğu şeyleri satın alabileceği mağazalar hakkında bir bilgisi yoktu ve bunu yapabileceği en kestirme yol internet alışverişiydi. 


Ama bunu yapabilmesi için tabi ki herhangi bir mağazanın web sitesi olması gerekiyordu ama yoktu.


Çünkü artık neredeyse tüm Dünya alışveriş için web sitelerini kullanıyor. Alacağı her hangi bir şey için mağaza mağaza dolaşıp vakit kaybetmek istemiyor. 


Gelişen Dünya'da hepimiz çalışmak zorundayız bir internet sayfasına girip alışveriş yapamamak kendimiz için ayırdığımız zaten kısacık olan zamandan çalıyor.


Yöneticilerimizin amacı;


Kuzey Kıbrıs'ın işletmelerini hem Kıbrıs'ta yaşayan vatandaşlarla hem de dünyanın geri kalanıyla paylaşarak, Kıbrıs’ı diğer tüm ülkelerle aynı seviyeye getirmeye yardımcı olmaktır.

Sizin için inanılmaz fırsat

image7

İngiltere’ de bir işletmeyseniz ve sadece 3 sayfalık web sitesi istiyorsanız bunun için bulacağınız iyi sayılmayacak düzeyde bir web tasarımcısının alacağı minimum ücret 5000 sterlin, daha iyi bir web tasarımcısına vermek isteğinizde bu fiyat ikiye katlanıyor. Daha karmaşık çok sayfalı çevrimiçi mağazaya 100.000 sterline kadar mal olabiliyor.


Neyse ki şanlısınız!!


Eğer web sitenizi tasarlamak için bizi seçerseniz;


Londra'daki herhangi bir şirketin aldığı hizmetin aynısı alacaksınız ve bunun yanı sıra onların ödediğinin sadece küçük bir parçasını ödeyerek aynı kaliteye sahip olacaksınız.


Elite Web Tasarımı seçtiğinizde hayallerinizi tüm Dünya'yla paylaşacaksınız sadece web sitenizi değil.

Sizin için ne yapabiliriz?

image8

İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi dinleyeceğiz ve almaktan endişe duyduğunuz ama aklınızın bir köşesinde her zaman bulunan ‘Web sitesi yapsaydım, tamamen beni yansıtırdı ‘ dediğiniz web sitenizi birlikte yapacağız. Siz isteyeceksiniz biz de yapacağız.


Size güven veren ve müşterilerinizle ilgilenen profesyonel, modern ve seçkin bir web sitesi tasarlayacağız.


Kuzey Kıbrıs'ta ve tüm Dünyada potansiyel müşterileriniz tarafından görüleceği garanti olan bir tasarım yapacağız.

image9

Çalışma Arkadaşlarımız

image10
image11
image12
image13
image14
image15